Pārskaitiet naudu droši, izmantojot jaunos biznesa kontus

Mazs vai vidējs uzņēmums? Ietaupiet laiku un samaziniet izmaksas par naudas pārskaitījumiem, izmantojot TransferGo uzņēmumiem.

Ātri

Sūtiet uz miljardiem bankas kontu visā pasaulē ar vairākumu no pārskaitījumiem piegādātiem mazāk nekā 30 minūtēs.

Lēti

Zemā komisijas maksa un izcilie valūtas kursi ļauj nosūtīt saņēmējiem precīzi solīto summu, ietaupot līdz pat 90% salīdzinājumā ar bankām.

Viegli

Mūsu ašais un intuitīvi saprotamais interfeiss ļauj vienā reizē veikt grupu maksājumus piegādātājiem vai darbiniekiem vairāk nekā uz 65+ valstīm. Šo iestatījumu var uzstādīt dažās minūtēs.

Kāpēc TransferGo noderēs Jūsu biznesam

Grupu maksājumi

Mūsu grupu maksājumu funkcija ievērojami vienkāršo šo sarežģīto grupu maksājumu uzdevumu. Vienā reizē varat samaksāt līdz pat 50 piegādātājiem vai algas saņēmējiem un ar vienu vietējo maksājumu sasniegt daudzas valstis.

Sekojiet līdzi Jūsu pārskaitījumam

Ar Jūsu TransferGo biznesa profilu, Jūs varat sekot jebkuram pārskaitījumam, ko Jūs veicat, kā arī pat dalīties ar sekošanas saiti ar saņēmēju, kas palīdzēs viņiem zināt, kad nauda tiks piegādāta. Mēs Jums parādīsim katru soli, sākot no naudas saņemšanas mūsu kontā līdz maksājuma piegādei saņēmējiem.

Pašnodarbinātie un individuālie komersanti

TransferGo rūpējas par maziem uzņēmumiem ar lielām ambīcijām, ļaujot pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem un kapitālsabiedrību īpašniekiem maksāt piegādātājiem par sniegtajiem pakalpojumiem un precēm un pat pieprasīt samaksu no klientiem. Par vienām raizēm mazāk.

Atbalsts 20 sekundēs

Izmantojiet izcilu lokalizēto atbalstu 9 valodās – rakstot e-pastu, telefoniski vai čatā. Ar vidējo atbildes laiku 20 sekundēs pa tālruni, mūsu augsti novērtētā komanda ātri sniegs Jums nepieciešamo palīdzību.

Drošs un uzticams serviss

Mēs veidojam uzticamu vietu, kur klienti sūta un saņem naudu. Mūsu platforma ir droši šifrēta un sniedz organizāciju līmeņa drošību, bet mūsu stingrie klientu pievienošanas un prasību ievērošanas procesi garantē Jūsu naudas drošību.

Ietaupiet laiku un samaziniet izmaksas
ar TransferGo uzņēmumiem