PILNAIS STĀSTS

story image

Mēs esam šeit, lai atvieglotu Jūsu dzīvi. Neatkarīgi no tā, vai maksājat rēķinus, atbalstāt ģimeni, palīdzat uzņēmumiem vai risināt ārkārtas situāciju, mēs vēlamies, lai Jūs varētu droši un ātri veikt naudas pārskaitījumus par zemu cenu. Kāpēc? Jo vēl nesen naudas sūtīšana bija gatavais murgs.

TRANSFERGO PIRMSĀKUMI

Bija 2012. gads un mēs – četri jauni profesionāļi – uzsākām importa un eksporta biznesu ārzemēs. Taču starptautisku naudas pārskaitījumu sūtīšana izrādījās problēma. Sākot no rēķinu apmaksas Lietuvā līdz naudas nosūtīšanai piegādātājiem, mēs gājām kā pa celmiem: lēni pārskaitījumi ar lielām nodevām, nekāda klientu servisa un stundām ilga stāvēšana rindā pie lodziņa. Kāpēc 2012. gadā mēs joprojām bijām atkarīgi no personīgas došanās uz bankām, tikai lai veiktu vienkāršus naudas pārskaitījumus? Un kāpēc mēs par šo “pakalpojumu” vēl tik daudz maksājām? Kad mūsu nauda tika nosūtīta ne tikai uz nepareizo valsti, bet arī nepareizā valūtā – un mēs par to pat nesaņēmām kompensāciju, mūsu pacietības mērs bija pilns. Mēs vēlējāmies pārmaiņas. Mēs vēlējāmies apgriezt kājām gaisā starptautisko naudas pārskaitījumu nozari. Mēs vēlējāmies izveidot unikālu biznesa modeli ar izcilu klientu servisu. Un tieši tā radās TransferGo.

GRŪTAIS SĀKUMS

Biznesa uzsākšana nekad nav vienkārša, un mūsu stāsts ne ar ko neatšķirās. Seši mēneši tika pavadīti, mēģinot iegūt regulatora licenci. Vēl četri mēneši, lai atrastu banku, kas ar mums sadarbotos. Tika iztērēti vesela gada personīgie iekrājumi. Tieši tad, kad jau situācija uzlabojās un klientu atsauksmes bija pozitīvas, mums uzradās vēl viena problēma. Neskatoties uz to, ka esam licencēta, pilnībā atbilstoša finanšu iestāde, mēs saņēmām vēstuli no savas bankas, kurā bija teikts, ka viņi mūs slēgs. Natika norādīts iemesls vai pamatojums. Viņi to darīja, jo vienkārši to varēja. Kad mēs vaicājām, kāpēc, mums atbildēja, ka to atklāt ir “pretrunā bankas politikai”. Mums bija 90 dienas, lai glābtu uzņēmumu. Mēs zinājām, ka TransferGo nozīmīgi ietekmē mūsu klientu dzīvi, un mēs nevēlējāmies padoties. Tieši laikā mums izdevās atrast banku, kas ar mums sadarbotos. Uzņēmums izdzīvoja. Kopš tā laika mēs esam spējuši palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem katru gadu nosūtīt naudas pārskaitījumus.

MŪSU MISIJA

Mēs vēlamies būtiski mainīt jūsu dzīvi, atlīdzināt par jūsu smago darbu un palīdzēt ikvienam no jums kļūt pārtikušākam. Kā? Padarot globālus naudas pārskaitījumus tikpat vienkāršus kā īsziņas nosūtīšana. Iedomājieties Ivanu – migrantu celtnieku Eiropā, kurš katru gadu sūta uz mājām 12 000 eiro. Tā kā viņa ģimene nopelna tikai 20 000 eiro gadā, šie papildu ienākumi nosaka atšķirību starp vienkāršu iztikšanu un ērtu dzīvesveidu. Izmantojot TransferGo, Ivans ietaupa 90% no naudas pārskaitīšanas izmaksām un tajā pašā darba dienā var nogādāt naudu savai ģimenei. Tas nozīmē, ka nauda tiek tērēta vissvarīgākajiem cilvēkiem.

MŪSU IZAUGSME

Kopš mūsu grūtajām sākuma dienām esam piedzīvojuši attieksmes maiņu. Bankas labprātāk sadarbojas ar novatoriskiem fintech uzņēmumiem. Mūsdienās visā pasaulē mēs strādājam ar vairāk nekā 30 bankām, kas nozīmē lielas pārmaiņas, ņemot vērā, ka sākumā nevarējām atrast pat vienu. Ir patīkami, ka mūsu darbs tiek novērtēts. TechCrunch Europa Awards 2018 mūs nominēja par visstraujāk augošo start-up uzņēmumu, un TNW mūs nodēvēja par vienu no 5 uzņēmumiem ar straujāko izaugsmi Lielbritānijā. Bet mums par to jāpateicas tieši jums. Jūs visi, kas pastāvīgi un nemanāmi smagi strādājat, lai atbalstītu savu ģimeni un uzturētu ekonomiku. Mēs izveidojām TransferGo jums.

SPOŽA NĀKONTE

Kopš 2012. gada mēs esam nogājuši garu ceļu, taču tas ir tikai sākums. Nākamo mēnešu laikā mēs esam ieplānojuši vēl vairāk. Vairāk maršrutu starp valstīm. Vairāk valūtu. Vairāk produktu. Vairāk piedāvājumu. Galu galā mēs vēlamies uzrunāt vēl vairāk cilvēku. Jūs esat pelnījuši, lai jūs varētu ātri un viegli nosūtīt savu grūti nopelnīto naudu uz mājām par zemām cenām. Mēs vēlamies vēl vairāk cilvēkiem dot šādu iespēju.

Veikt naudas pārskaitījumu